CAMPUS BASQUET 2015

CAMPUS BASQUET SESE ESTIU 2015

Ja tenim dates pel campus 2015!!!!

El campus es realitzarà a la casa Mogent (repetim casa) del 28 de juny al 5 de juliol.

Ja podeu marcar aquestes dates al calendari perquè volem superar-nos!!! a la administració del Club trobareu el full d'inscripció i sino també podeu descarregar-lo clicant sobre la imatge del campus.

Us esperem!!!

si voleu fer memoria, aquí teniu les fotos de l'any passat.

Cliqueu aquí

JORNADA IMPORTANTE ESTE SABADO 25 DE ABRIL !!!!

Este sábado tanto el Senior A como el Cadete A necesitan todo vuestro apoyo.
En un doble duelo contra el Sant Josep de Badalona, el Senior A intentará asegurarse la permanencia una temporada más en Copa Cataluña y el Cadete ganar el primer partido de las fases de permanencia de preferente.
Los partidos serán a las 19:30h y 21h respectivamente.
Os esperamos a todos.

FORÇA SESE!!!

CALENDARI PARTITS CAP DE SETMANA 25 I 26 D'ABRIL



Podeu consultar les dades del camp de joc i mapa de localització clicant a sobre de l'equip
Dissabte    25/04/2015
Hora
Categoria
Equip Local
Equip Visitant
Resultat
Juguem
09:30  MINI FEM. 
SESE
 
C.B. LLINARS 
72 - 40
09:30  PRE-MINI MASC. 
SESE C
 
SANTA CATERINA DE SIENA 
39 - 42
10:30  INFANTIL FEM. 
VEDRUNA GRÀCIA
 
SESE 
60 - 72
11:00  MINI MASC. 
SESE B
 
BASQUET LLOR A 
77 - 51
11:00  PRE-MINI MASC. 
SESE B
 
REST NUEVA OLA - CBS 
69 - 56
12:30  MINI MASC. 
SESE A
 
JAC SANTS A 
70 - 69
12:30  PRE-INFANTIL MASC. 
C.B. GRUP BARNA A
 
SESE 
50 - 84
12:30  PRE-MINI MASC. 
SESE A
 
CLUB DELFOS EBCB. CORNELLÀ A 
36 - 86
16:00  CADET FEM. PROMOCIO 
SESE A
 
CALLES ADVOCATS CB LLEIDA BLANC 
67 - 31
17:30  SEGONA CATEGORIA FEM. 
FC MARTINENC A
 
SESE B 
40 - 65
17:45  COPA CATALUNYA FEMENINA 
SESE A
 
UNILEVER VILADECANS BF 
56 - 61
19:30  COPA CATALUNYA MASCULINA 
SESE A
 
C.B. SANT JOSEP 
69 - 70
21:00  CADET MASC. PREFERENT 
SESE A
 
C.B. SANT JOSEP A 
55 - 52
Diumenge    26/04/2015
Hora
Categoria
Equip Local
Equip Visitant
Resultat
Juguem
09:00  CADET MASC. PROMOCIO 
CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER
 
SESE B 
64 - 72
09:15  CADET FEM. PROMOCIO 
SESE B
 
C.B. GRUP BARNA B 
11:00  INFANTIL MASC. NIVELL A 
U.E. CLARET
 
SESE 
73 - 43
11:00  JUNIOR MASCULI 1R. ANY 
SESE B
 
RECANVIS GAUDI CB MOLLET B 
79 - 88
12:45  JUNIOR MASC. NIVELL A 
SESE C
 
C.E.B. PALLEJA A 
86 - 65
16:45  JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 
SESE
 
GEIEG B 
49 - 44
17:30  JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 
BOET - MATARO A
 
SESE A 
18:15  TERCERA CATEGORIA MASC. 
SESE B
 
C.B. ALISOS B 
59 - 60
19:45  CC SOTS-25 MASCULI 
SESE
 
C.B. IPSI C - OTTO SYLT 
ELS PARTITS AMB CANVI D'HORARI L'HORA APAREIX EN VERMELL

CALENDARI PARTITS CAP DE SETMANA 18 I 19 D'ABRIL

Contingut sindicat