Sènior A femení 2012-13

Sènior A Elisa Altieri, Cristina Barquets, Helena Esteve, Blanca Fernández, Miriam Ferreri, Andrea Gómez, Sara Gutierrez, Sara Mondéjar, Mireia Monleón, Alba Turrión.

Equip tècnic: Joan Carles Díez, Marta Santiago.

Veure resultats primera fase
Veure resultats segona fase
DataLocalVisitantLocVisCompetició
15/09/2012S.E.S.E. AJOVENTUT LES CORTS A4753COPA CATALUNYA GRUP 02
23/09/2012PLATGES DE MATAROS.E.S.E. A6253COPA CATALUNYA GRUP 02
29/09/2012S.E.S.E. AC.B. OLESA A6854COPA CATALUNYA GRUP 02
06/10/2012C.B.F. CERDANYOLA A-C&NS.E.S.E. A4841COPA CATALUNYA GRUP 02
13/10/2012S.E.S.E. AZAMAR 2000 PLOMS SALLE-REUS6268COPA CATALUNYA GRUP 02
20/10/2012C.B. CORNELLAS.E.S.E. A5257COPA CATALUNYA GRUP 02
27/10/2012S.E.S.E. AC.B. TORELLO A7760COPA CATALUNYA GRUP 02
04/11/2012B.F. VILADECANS AS.E.S.E. A6050COPA CATALUNYA GRUP 02
10/11/2012S.E.S.E. AARENYS BASQUET8363COPA CATALUNYA GRUP 02
18/11/2012JOVENTUT LES CORTS AS.E.S.E. A8278COPA CATALUNYA GRUP 02
24/11/2012S.E.S.E. APLATGES DE MATARO5466COPA CATALUNYA GRUP 02
01/12/2012C.B. OLESA AS.E.S.E. A6866COPA CATALUNYA GRUP 02
15/12/2012S.E.S.E. AC.B.F. CERDANYOLA A-C&N5364COPA CATALUNYA GRUP 02

COPA CATALUNYA GRUP 02 JGPNPTFTCPunts
1JOVENTUT LES CORTS A181710120492335
2PLATGES DE MATARO181620129188134
3C.B.F. CERDANYOLA A-C&N1812601139102030
4MON FISIOTERAPIA VILADECANS1811701206107229
5S.E.S.E. A1881001117109026
6C.B. CORNELLA1881001042115726
7C.B. TORELLO A186120994112524
8ARENYS BASQUET185130999115323
9ZAMAR 2000 PLOMS SALLE-REUS1851301028115323
10C.B. OLESA A182160948139420
DataLocalVisitantLocVisCompeticio
23/02/2013-17:45S.E.S.E. ADEPIMES CB IGUALADA A00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03
03/03/2013-19:00REUS DEPORTIU AS.E.S.E. A00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03
10/03/2013-19:00S.E.S.E. AS.R. LIMA HORTA A00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03
17/03/2013-18:00BASQUET DRAFT GRAMENETS.E.S.E. A00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03
24/03/2013-17:45S.E.S.E. ASNATT'S FEMENI SANT ADRIA00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03
06/04/2013-19:00DEPIMES CB IGUALADA AS.E.S.E. A00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03
14/04/2013-19:00S.E.S.E. AREUS DEPORTIU A00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03
21/04/2013-12:00S.R. LIMA HORTA AS.E.S.E. A00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03
28/04/2013-19:00S.E.S.E. ABASQUET DRAFT GRAMENET00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03
04/05/2013-20:30SNATT'S FEMENI SANT ADRIAS.E.S.E. A00COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE - GRUP 03

COPA CATALUNYA FEM. SEG.FASE - GRUP 03JGPNPTFTCPunts
1JOVENTUT LES CORTS A1816201224107834
2PLATGES DE MATARO181620122996134
3S.R. LIMA HORTA A1812601148108130
4DEPIMES CB IGUALADA A1881001136116426
5SNATT'S FEMENI SANT ADRIA1871101106119325
6S.E.S.E. A1871101040109125
7REUS DEPORTIU A1861201148122024
8BASQUET DRAFT GRAMENET1861201062117324
9C.B.F. CERDANYOLA A-C&N1861201081110024
10MON FISIOTERAPIA VILADECANS1861201144125724