Infantil A femení 2012-13

Infantil A Nerea Baena, Ana Berja, Raquel Carrasco, Emma Chaler, María García, Neus García, Lidia Sanchís, Laura Soriano, Alba Valenzuela, Victoria Villalta.

Equip tècnic:Jordi Urpí, Lidia Nuñez

Veure resultats Fase Previa
Veure resultats Fase Regular

FASE PREVIA NIVELL A - GRUP 02JGPNPTFTCPunts
1G E I E G A10100071927620
2U.E. MATARO A1082058545218
3S.E.S.E. A1055047649415
4FEMENI OSONA A1046046456214
5BIBA-C.B. ARGENTONA1028040362612
6SAGRADA FAMILIA-CLAROR A1019034558211
DataLocalVisitantLocVisCompetició
12/01/2013-12:30S.E.S.E. AUNIGIRONA CB A4775REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
19/01/2013-16:00CBF CERDANYOLA-CE ESCOLA PIA AS.E.S.E. A5444REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
26/01/2013-12:30S.E.S.E. ACBT-LA SALLE FEMENI A4650REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
02/02/2013-16:00MALALTS DE FESTA-CEJ L'H. AS.E.S.E. A5456REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
09/02/2013-12:30S.E.S.E. AC.B. CERVERA MOBEL LINEA NEGRE5758REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
16/02/2013-12:30S.E.S.E. ABASQUET FEMENI CORNELLA A4668REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
23/02/2013-17:30G E I E G AS.E.S.E. A8037REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
02/03/2013-12:30UNIGIRONA CB AS.E.S.E. A8838REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
09/03/2013-12:30S.E.S.E. ACBF CERDANYOLA-CE ESCOLA PIA A4152REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
17/03/2013-10:30CBT-LA SALLE FEMENI AS.E.S.E. A4441REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
06/04/2013-12:30S.E.S.E. AMALALTS DE FESTA-CEJ L'H. A3368REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
14/04/2013-11:00C.B. CERVERA MOBEL LINEA NEGRES.E.S.E. A4047REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
20/04/2013-12:30BASQUET FEMENI CORNELLA AS.E.S.E. A5732REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
27/04/2013-12:30S.E.S.E. AG E I E G A2977REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02

REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02 JGPNPTFTCPunts
1G E I E G A14131095656427
2UNIGIRONA CB A14131097363527
3BASQUET FEMENI CORNELLA A14104076567724
4MALALTS DE FESTA-CEJ L'H. A1477081769821
5CBF CERDANYOLA-CE ESCOLA PIA A1468067870420
6CBT-LA SALLE FEMENI A14410058187018
7S.E.S.E. A14212059486516
8C.B. CERVERA MOBEL LINEA NEGRE14113056091115