Infantil B femení 2012-13

Infantil B María Álvarez, Mónica Delgado, María Mayans, Lidia Montón, Andrea Núñez, Andrea Pardo, Anna Ribó, Sabrina Alejandra Sandoval.

Equip tècnic: Pablo Martínez, Ester García

Veure resultats Fase Previa
Veure resultats Fase Regular

PREVIA NIVELL B - GRUP 03JGPNPTFTCPunts
1FEMENI SANT ADRIA B10100063929020
2ARENYS BASQUET1082060141418
3RECANVIS GAUDI-CB MOLLET 11064059750316
4G E I E G 20001028042859812
5S.E.S.E. B1028035353112
6C.B. GRUP BARNA1028039968112
DataLocalVisitantLocVisCompetició
12/01/2013-17:30S.E.S.E. BSANT GABRIEL RIPOLLET4025REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
03/02/2013-09:00C.E.J. L'HOSPITALET BS.E.S.E. B5056REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
10/02/2013-16:00S.E.S.E. BB. ATENEU MONTSERRAT6745REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
16/02/2013-11:00CLIMASOL-ROSER NEGRES.E.S.E. B4751REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
02/03/2013-09:30S.E.S.E. BCOL. IMMACULADA CONCEPCIO5329REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
09/03/2013-13:00S.R. LIMA HORTAS.E.S.E. B6263REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
16/03/2013-12:30SANT GABRIEL RIPOLLETS.E.S.E. B20REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
12/04/2013-18:30PROA SANT MEDIRS.E.S.E. B3539REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
14/04/2013-16:00S.E.S.E. BPROA SANT MEDIR4433REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
21/04/2013-16:00S.E.S.E. BC.E.J. L'HOSPITALET B7235REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
27/04/2013-16:00B. ATENEU MONTSERRATS.E.S.E. B3679REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
05/05/2013-16:00S.E.S.E. BCLIMASOL-ROSER NEGRE5026REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
22/05/2013-18:30COL. IMMACULADA CONCEPCIOS.E.S.E. B1046REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04
26/05/2013-16:00S.E.S.E. BS.R. LIMA HORTA7343REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04

REGULAR NIVELL B-2 - GRUP 04JGPNPTFTCPunts
1S.E.S.E. B14131073347827
2PROA SANT MEDIR14122072352426
3SANT GABRIEL RIPOLLET1495065459823
4CLIMASOL-ROSER NEGRE1477064365221
5S.R. LIMA HORTA1468073467620
6C.E.J. L'HOSPITALET B1468073074620
7COL. IMMACULADA CONCEPCIO14212048069016
8B. ATENEU MONTSERRAT14113056589815