Pre-mini B femení 2012-13

Pre-mini B Sara Cabero, Virginia Del Rio, Ariadna Fernández, Xenia Martínez, Marta Ramos, Blanca Romero, Mariona Salat, Esperança Velasco

Equip tècnic: Marta Ensenyat, Miriam Ferreri

Veure resultats Fase Previa
Veure resultats Fase Regular

FASE PREVIA NIVELL C - GRUP 01JGPNPTFTCPunts
1PALCAM1073041032017
2C.B. GRUP BARNA972047525416
3S.E.S.E. B1064049439316
4SAFA-HORTA A963040926915
5C.B. PAPIOL826025041710
6A.E.S.E.10010022060510
DataLocalVisitantLocVisCompetició
12/01/2013-09:30S.E.S.E. BA.E. BADALONES6634REGULAR NIVELL C - GRUP 04
26/01/2013-09:30S.E.S.E. BPALCAM2429REGULAR NIVELL C - GRUP 04
02/02/2013-09:30SAGRADA FAMILIA-CLARORS.E.S.E. B6547REGULAR NIVELL C - GRUP 04
09/02/2013-09:30S.E.S.E. BC.B. PARETS B6142REGULAR NIVELL C - GRUP 04
23/02/2013-09:30S.E.S.E. BRECANVIS GAUDI-CB MOLLET3953REGULAR NIVELL C - GRUP 04
02/03/2013-12:30S.E.S.E. BC.B. GRUP BARNA2549REGULAR NIVELL C - GRUP 04
09/03/2013-10:30JESUS MARIA I JOSEPS.E.S.E. B20REGULAR NIVELL C - GRUP 04
16/03/2013-10:15A.E. BADALONESS.E.S.E. B3350REGULAR NIVELL C - GRUP 04
13/04/2013-09:30PALCAMS.E.S.E. B5143REGULAR NIVELL C - GRUP 04
20/04/2013-09:30S.E.S.E. BSAGRADA FAMILIA-CLAROR6742REGULAR NIVELL C - GRUP 04
28/04/2013-10:45C.B. PARETS BS.E.S.E. B2758REGULAR NIVELL C - GRUP 04
11/05/2013-09:00RECANVIS GAUDI-CB MOLLETS.E.S.E. B5143REGULAR NIVELL C - GRUP 04
22/05/2013-18:00C.B. GRUP BARNAS.E.S.E. B3812REGULAR NIVELL C - GRUP 04
29/05/2013-18:30S.E.S.E. BJESUS MARIA I JOSEP00REGULAR NIVELL C - GRUP 04

REGULAR NIVELL C - GRUP 04JGPNPTFTCPunts
1C.B. GRUP BARNA14131076437727
2RECANVIS GAUDI-CB MOLLET14104058451524
3PALCAM1486059157822
4A.E. BADALONES1477056051421
5SAGRADA FAMILIA-CLAROR1468068469720
6JESUS MARIA I JOSEP1358045251218
7S.E.S.E. B1358053551618
8C.B. PARETS B14113039585615