Pre-mini B masculí 2012-13

Pre-mini B Ignasi Agullo, Pau Díaz, Emili Durro, Pol García, Ian Garzón, Aarón González, Gabriel Hereter, Yago Martín, Marc Morente, Adrià Pla, Miquel Ropero, Arnau Valentín.

Equip tècnic: Pedro Alonso, Alberto Las Heras, Victor Alonso.

Veure resultats fase previa
Veure resultats fase regular

FASE PREVIA NIVELL B GRUP 11JGPNPTFTCPunts
1MAS DE SANT LLEI-CBVV A880047213916
2S.E.S.E. B862037128314
3C.B. LA SALLE HORTA A835036237011
4GENTEC VILASSAR DALT B835026432511
5F.C. MARTINENC8080614138
DataLocalVisitantLocVisCompetició
12/01/2013-16:00S.E.S.E. BSANT GERVASI - 24723REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
23/01/2013-18:45MARISTES ADEMARS.E.S.E. B5245REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
02/02/2013-11:00S.E.S.E. BSAGRADA FAMILIA-CLAROR6632REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
09/02/2013-12:00AEE REGINA CARMELI-GROCS.E.S.E. B6349REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
16/02/2013-16:00S.E.S.E. BU.B. LLEFIA5230REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
23/02/2013-11:30U.E. HORTA AS.E.S.E. B5170REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
02/03/2013-16:00S.E.S.E. BJ.A.C. SANTS3647REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
09/03/2013-10:30VEDRUNA-GRACIA VERDS.E.S.E. B7069REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
16/03/2013-09:00SANT GERVASI - 2S.E.S.E. B3962REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
06/04/2013-09:30S.E.S.E. BMARISTES ADEMAR6759REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
20/04/2013-11:00SAGRADA FAMILIA-CLARORS.E.S.E. B3661REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
27/04/2013-11:00S.E.S.E. BAEE REGINA CARMELI-GROC6247REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
04/05/2013-10:45U.B. LLEFIAS.E.S.E. B6246REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
11/05/2013-12:30S.E.S.E. BU.E. HORTA A5051REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
18/05/2013-09:00J.A.C. SANTSS.E.S.E. B6752REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01
25/05/2013-12:30S.E.S.E. BVEDRUNA-GRACIA VERD9853REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01

REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 01JGPNPTFTCPunts
1J.A.C. SANTS16142091975830
2VEDRUNA-GRACIA VERD16106090583826
3S.E.S.E. B1697093278225
4MARISTES ADEMAR1688098581824
5U.B. LLEFIA1596081573424
6U.E. HORTA A1587077778623
7AEE REGINA CARMELI-GROC1587080367523
8SANT GERVASI - 216213165296517
9SAGRADA FAMILIA-CLAROR15213054597717