Pre-mini C masculí 2012-13

Pre-mini C Lluc Ainsa, Jaume Antonio, Héctor Campo, Víctor Cátedra, Pau Clapés, Artem Dzhivarian, Hugo Jiménez, Jaume Lacuesta, Héctor León, Héctor Peralta.

Equip tècnic: Nacho Gómez, Guillem Artime.

Veure resultats Fase Previa
Veure resultats Fase Regular

FASE PREVIA NIVELL C GRUP 17JGPNPTFTCPunts
1C.B. COLL10100062717620
2VEDRUNA-GRACIA NEGRE1082046127118
3C.B. LA SALLE HORTA B1064043733616
4S.E.S.E. C1037019642113
5C.B. ALISOS1037026541313
6C.B. GAVA 04 VERMELL1001008945810
DataLocalVisitantLocVisCompetició
11/01/2013-18:00C.B. CIUTAT VELLA VERDS.E.S.E. C5436REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
19/01/2013-09:30S.E.S.E. CF.C. MARTINENC3823REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
26/01/2013-10:30JOVENTUT BADALONA FS.E.S.E. C02REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
02/02/2013-09:30S.E.S.E. CAE DOSA SALESIANS BADALONA3844REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
09/02/2013-12:45A.E. BADALONES BS.E.S.E. C6010REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
16/02/2013-09:30S.E.S.E. CC.E.B. PALLEJA A3140REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
23/02/2013-10:45ESCOLA BFV-BMV VILADECANSS.E.S.E. C4228REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
02/03/2013-11:00C.B. GRUP BARNA 2S.E.S.E. C3212REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
09/03/2013-09:30S.E.S.E. CPOMPEU FABRA-GAUDI MIXTE1767REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
16/03/2013-09:30S.E.S.E. CC.B. CIUTAT VELLA VERD20REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
06/04/2013-09:15F.C. MARTINENCS.E.S.E. C6334REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
13/04/2013-09:30S.E.S.E. CJOVENTUT BADALONA F1464REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
20/04/2013-10:30AE DOSA SALESIANS BADALONAS.E.S.E. C6919REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
27/04/2013-09:30S.E.S.E. CA.E. BADALONES B2676REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
04/05/2013-11:00C.E.B. PALLEJA AS.E.S.E. C5530REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
18/05/2013-09:30S.E.S.E. CC.B. GRUP BARNA 22539REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
25/05/2013-11:00S.E.S.E. CESCOLA BFV-BMV VILADECANS2463REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07
26/05/2013-11:00POMPEU FABRA-GAUDI MIXTES.E.S.E. C588REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07

REGULAR NIVELL C-2 - GRUP 07 JGPNPTFTCPunts
1A.E. BADALONES B181710113845935
2POMPEU FABRA-GAUDI MIXTE18144089957832
3C.E.B. PALLEJA A18143197663531
4JOVENTUT BADALONA F181260101570630
5AE DOSA SALESIANS BADALONA1899093387227
6ESCOLA BFV-BMV VILADECANS1789076176825
7C.B. GRUP BARNA 218612050884824
8C.B. CIUTAT VELLA VERD17512057189322
9S.E.S.E. C18315039484921
10F.C. MARTINENC181170480106719