Cadet A masculí 2012-13

Cadet A Víctor Adán, Silvestre Esteves-García, Juan Alberto Esteves-García, Sergei Khachaturyants, Víctor Llamas, Marc Mesía, Víctor Nadal, Albert Pinasa, Óscar Sánchez, Xavier Soler, Gorka Zaldívar.

Equip tècnic: Joan Alonso, Jordi Alonso

Veure resultats Fase Previa
Veure resultats Fase Regular

PREFERENT FASE PREVIA GRUP 02JGPNPTFTCPunts
1ARACENA - SANT JOSEP A14122096262326
2OK SOFAS-CEL SANTFELIUENC14122089170826
3PLATGES DE MATARO14113096272225
4S.E.S.E. A1486074977422
5JAC SANTS A1459069379719
6C.E. SANT NICOLAU 114410079193318
7C.B. CORNELLA A14212071293516
8U.E. MONTGAT A14212058385116
DataLocalVisitantLocVisCompetició
12/01/2013U.E. MONTGAT AS.E.S.E. A4456PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
20/01/2013S.E.S.E. ACBTARRAGONA A6964PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
27/01/2013S.E.S.E. AF.C. BARCELONA REGAL B6063PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
02/02/2013C.E. SANT NICOLAU 1S.E.S.E. A5663PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
10/02/2013S.E.S.E. AC.B. CORNELLA A6054PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
16/02/2013CB SANT JOSEP GIRONA AS.E.S.E. A5662PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
24/02/2013S.E.S.E. AJAC SANTS A5640PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
02/03/2013S.E.S.E. AU.E. MONTGAT A5352PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
10/03/2013CBTARRAGONA AS.E.S.E. A6668PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
13/03/2013F.C. BARCELONA REGAL BS.E.S.E. A7651PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
24/03/2013S.E.S.E. AC.E. SANT NICOLAU 16844PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
06/04/2013C.B. CORNELLA AS.E.S.E. A4767PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
13/04/2013S.E.S.E. ACB SANT JOSEP GIRONA A7860PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04
20/04/2013JAC SANTS AS.E.S.E. A4167PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04

PREFERENT FASE REGULAR - GRUP 04JGPNPTFTCPunts
1F.C. BARCELONA REGAL B141310102981027
2S.E.S.E. A14122087876326
3CB SANT JOSEP GIRONA A1495098584623
4JAC SANTS A1468075683120
5C.E. SANT NICOLAU 11459088398419
6CBTARRAGONA A14410090895318
7U.E. MONTGAT A14410077788718
8C.B. CORNELLA A14311083097217