Cadet B Masculí 2012-13

Cadet Marc Amenós, Albert Barquets, Pau Barrio, Sergi Coma, Iván Correa, Víctor Escofet, Gerard Ferreiro, Daniel Gónzalez, Roger Hereter, Marc Montblanch, Jan Peiró.

Equip tècnic: Ramón Cuñé, Fran Salmerón

Veure resultats Fase Previa
Veure resultats Fase Regular

FASE PREVIA NIVELL A GRUP 13JGPNPTFTCPunts
1C.B. GRUP BARNA A10100070453520
2ESCOLA IPSI A1073065864717
3F.C. MARTINENC VERMELL1064070958916
4S.E.S.E. B1055068360715
5BASQUET CEISSA GRANA1028044765012
6U.E. HORTA A10010046864110
DataLocalVisitantLocVisCompetició
13/01/2013-11:00LLUISOS DE GRACIA AS.E.S.E. B6466REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
27/01/2013-09:30S.E.S.E. BBASQUET SITGES A7240REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
02/02/2013-11:00B. ATENEU MONTSERRAT CS.E.S.E. B3684REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
10/02/2013-09:30S.E.S.E. BRJ GESTIO ESPORTIVA-CBC 978266REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
16/02/2013-12:30BASQUET SAMA VILANOVA CMBS.E.S.E. B5563REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
24/02/2013-09:30S.E.S.E. BC.B. OLESA7663REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
02/03/2013-12:30BASQUET RIBES AS.E.S.E. B7276REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
10/03/2013-11:00S.E.S.E. BC.E. VILANOVA I LA GELTRU A7064REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
17/03/2013-11:00S.E.S.E. BLLUISOS DE GRACIA A7141REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
13/04/2013-12:00BASQUET SITGES AS.E.S.E. B3487REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
21/04/2013-09:30S.E.S.E. BB. ATENEU MONTSERRAT C9035REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
28/04/2013-10:45RJ GESTIO ESPORTIVA-CBC 97S.E.S.E. B5766REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
05/05/2013-09:30S.E.S.E. BBASQUET SAMA VILANOVA CMB6440REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
11/05/2013-10:30C.B. OLESAS.E.S.E. B4687REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
19/05/2013-09:30S.E.S.E. BBASQUET RIBES A5149REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01
26/05/2013-10:45C.E. VILANOVA I LA GELTRU AS.E.S.E. B5159REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01

REGULAR NIVELL A-2 - GRUP 01JGPNPTFTCPunts
1S.E.S.E. B161600116481332
2C.E. VILANOVA I LA GELTRU A16124099675028
3BASQUET SAMA VILANOVA CMB161240100284128
4C.B. OLESA16970991103625
5LLUISOS DE GRACIA A1688090184824
6BASQUET RIBES A1688090596024
7RJ GESTIO ESPORTIVA-CBC 97163130967100219
8BASQUET SITGES A162140701103718
9B. ATENEU MONTSERRAT C162140763110318