Infantil 2000 Masculí 2012-13

Infantil 2000 Mateu Carrete, Didac Cuevas, Pau Herrera, Víctor Llinares, Gerard López, Daniel Moya, Pau Ortega, Arnau Pena, Víctor Queralt, Ferran Queralt, Hector Roca, Martí Solé.

Equip tècnic: Manolo Castro, Ferran Gómez, Aitor Places, Sara Mondejar

Veure resultats Fase Previa
Veure resultats Fase Regular

FASE PREVIA NIVELL B - GRUP 05JGPNPTFTCPunts
1J.A.C. SANTS B871051533315
2S.E.S.E. 2000871057947415
3LLUISOS DE GRACIA844049945512
4JOVENTUT LES CORTS A826043240910
5C.B. VILADECANS-SANT GABRIEL B80802265808
DataLocalVisitantLocVisCompetició
12/01/2013-19:15S.E.S.E. 2000C.B. OPALO CERDANYOLA B6743REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
19/01/2013-09:00C.B. L'HOSPITALET 2000S.E.S.E. 20007052REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
26/01/2013-19:15S.E.S.E. 2000VALLDEMIA BLAU9283REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
09/02/2013-17:45S.E.S.E. 2000BASKET ALMEDA8147REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
23/02/2013-19:15S.E.S.E. 2000JOVENTUT BADALONA B6580REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
02/03/2013-09:30AKORD'S-CB IGUALADA BS.E.S.E. 20005668REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
09/03/2013-19:15S.E.S.E. 2000CAT.OCCIDENT MANRESA B6359REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
16/03/2013-10:30C.B. OPALO CERDANYOLA BS.E.S.E. 20005460REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
06/04/2013-12:30S.E.S.E. 2000C.B. L'HOSPITALET 20007062REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
13/04/2013-10:30VALLDEMIA BLAUS.E.S.E. 20007982REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
26/04/2013-20:00JOVENTUT BADALONA BS.E.S.E. 20007383REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
27/04/2013-10:30BASKET ALMEDAS.E.S.E. 20006468REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
18/05/2013-12:30S.E.S.E. 2000AKORD'S-CB IGUALADA B7340REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07
25/05/2013-18:15CAT.OCCIDENT MANRESA BS.E.S.E. 20007883REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07

REGULAR NIVELL B-1 - GRUP 07JGPNPTFTCPunts
1JOVENTUT BADALONA B14131098576227
2S.E.S.E. 2000141220100788826
3C.B. L'HOSPITALET 200014104093274024
4CAT.OCCIDENT MANRESA B1477090277021
5BASKET ALMEDA1468067277420
6VALLDEMIA BLAU1459095193919
7C.B. OPALO CERDANYOLA B14311070186217
8AKORD'S-CB IGUALADA B14014054395814