Junior B Masculí 2012-13

Júnior Edu Baeza, Max Balagué, Xavi Jarque, Quim Maymó, Pau Ortí, Àlex Perdiguer, Marc Pérez-Castejón, Adrián Quesada, Àlex Ribas, Edu Saladas, Miquel Vilches.

Equip tècnic: Dan Janeras, Marina Bertrán.

Veure resultats fase previa
Veure resultats fase regular
DataLocalVisitantLocVisCompetició
22/09/2012-11:00U.B. SANT ADRIA 3S.E.S.E. B6046JUNIOR 1r ANY GRUP 01
30/09/2012-16:00S.E.S.E. BC.B. GRUP BARNA5855JUNIOR 1r ANY GRUP 01
07/10/2012-11:00C.N. TERRASSA BS.E.S.E. B4858JUNIOR 1r ANY GRUP 01
14/10/2012-16:00S.E.S.E. BABB - DOSA8251JUNIOR 1r ANY GRUP 01
21/10/2012-10:45CIRCOL CATOLIC BADALONA BS.E.S.E. B5950JUNIOR 1r ANY GRUP 01
28/10/2012-16:00S.E.S.E. BAD TORREFORTA B9358JUNIOR 1r ANY GRUP 01
03/11/2012-16:00SABADELL BQ.NATACIO-E.PIA 2S.E.S.E. B8688JUNIOR 1r ANY GRUP 01
11/11/2012-16:00S.E.S.E. BSANT ANDREU NATZARET B7663JUNIOR 1r ANY GRUP 01
17/11/2012-16:00U.E. MATARO 1S.E.S.E. B10597JUNIOR 1r ANY GRUP 01
25/11/2012-16:00SICORIS 96S.E.S.E. B6876JUNIOR 1r ANY GRUP 01
02/12/2012-16:00S.E.S.E. BDIAR-SALLE PLOMS-REUS 96A5652JUNIOR 1r ANY GRUP 01
16/12/2012-16:00S.E.S.E. BU.B. SANT ADRIA 34952JUNIOR 1r ANY GRUP 01
13/01/2013-12:30C.B. GRUP BARNAS.E.S.E. B5349JUNIOR 1r ANY GRUP 01
20/01/2013-16:00S.E.S.E. BC.N. TERRASSA B5568JUNIOR 1r ANY GRUP 01
26/01/2013-16:00ABB - DOSAS.E.S.E. B4972JUNIOR 1r ANY GRUP 01
03/02/2013-16:00S.E.S.E. BCIRCOL CATOLIC BADALONA B6858JUNIOR 1r ANY GRUP 01
09/02/2013-11:30AD TORREFORTA BS.E.S.E. B4556JUNIOR 1r ANY GRUP 01
17/02/2013-16:00S.E.S.E. BSABADELL BQ.NATACIO-E.PIA 27166JUNIOR 1r ANY GRUP 01
24/02/2013-19:00SANT ANDREU NATZARET BS.E.S.E. B6938JUNIOR 1r ANY GRUP 01
03/03/2013-16:00S.E.S.E. BU.E. MATARO 15371JUNIOR 1r ANY GRUP 01
10/03/2013-16:00S.E.S.E. BSICORIS 966355JUNIOR 1r ANY GRUP 01
16/03/2013-10:45DIAR-SALLE PLOMS-REUS 96AS.E.S.E. B7456JUNIOR 1r ANY GRUP 01

JUNIOR 1r. ANY FASE PREVIAJGPNPTFTCPunts
1CIRCOL CATOLIC BADALONA B2216601396129138
2DIAR-SALLE PLOMS-REUS 96A2215701341122837
3U.B. SANT ADRIA 32215701319115937
4S.E.S.E. B2213901410136535
5SABADELL BQ.NATACIO-E.PIA 22213901599136235
6U.E. MATARO 122121001388136134
7C.N. TERRASSA B22121001311128134
8C.B. GRUP BARNA22101201393137332
9SICORIS 9622101201366135232
10SANT ANDREU NATZARET B2281401307127730
11AD TORREFORTA B2251701144138327
12ABB - DOSA2231901072161425