Mini A Masculí 2012-13

Mini A Gerard Arqué, Gerard Bravo, Víctor Castellón, Aleix Corchero, Ramón Durro, Pau García, Alvaro Gómez, Jordi Millera, Eloi Reig, Alex Rey, Xavi Samsó, Guillem Tapia.

Equip tècnic: Jordi Baldomà, Guillem Artime, Ferran Oller

Veure resultats Fase Previa
Veure resultats Fase Regular

FASE PREVIA NIVELL A GRUP 07JGPNPTFTCPunts
1C.B. L'HOSPITALET A1091081252419
2J.A.C. SANTS A1082070058718
3S.E.S.E. A1064069161116
4U.B. SANT ADRIA 11046060571714
5C.B. SANTA COLOMA A1028062878112
6CENTRO COLISEUM-EBCB CORNELLA1019052974511
DataLocalVisitantLocVisCompetició
19/01/2013-11:00S.E.S.E. AARACENA - SANT JOSEP A6259REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
26/01/2013-11:00U.E. MONTGAT AS.E.S.E. A8670REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
02/02/2013-11:00S.E.S.E. AU.E. CLARET A6443REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
16/02/2013-11:00S.E.S.E. AJ.A.C. SANTS A6477REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
23/02/2013-10:30U.E. MATARO AS.E.S.E. A7563REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
02/03/2013-10:30CIRCOL CATOLIC BADALONA AS.E.S.E. A4460REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
09/03/2013-11:00S.E.S.E. AC.B. GRANOLLERS A6063REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
06/04/2013-16:00ARACENA - SANT JOSEP AS.E.S.E. A7464REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
13/04/2013-11:00S.E.S.E. AU.E. MONTGAT A7861REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
20/04/2013-12:15U.E. CLARET AS.E.S.E. A6184REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
04/05/2013-12:00J.A.C. SANTS AS.E.S.E. A8838REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
11/05/2013-11:00S.E.S.E. AU.E. MATARO A8566REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
18/05/2013-11:00S.E.S.E. ACIRCOL CATOLIC BADALONA A9949REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02
25/05/2013-10:30C.B. GRANOLLERS AS.E.S.E. A7169REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02

REGULAR NIVELL A-1 - GRUP 02JGPNPTFTCPunts
1J.A.C. SANTS A141400109567528
2ARACENA - SANT JOSEP A14950117998423
3U.E. MONTGAT A147701030105021
4C.B. GRANOLLERS A14770909100021
5U.E. MATARO A1477096995921
6S.E.S.E. A1477096091721
7U.E. CLARET A144100837102318
8CIRCOL CATOLIC BADALONA A141130833120415