PREMINI A MASCULÍ

Jugadors:
Pau Ballesta Noguera, Avtandil Beriashvili, Alberto de Andres Cañas, Martín de Jorfe Marmolejo, Ernesto Luber Peña, Eloi Monzonis Cabello, Marc Noguera Dueñas, Víctor Ramon Barradas, Joel Stade Baena

Equip tècnic:
Helena Rodríguez Richart, Pau Castan Llopis

Resultats i classificació fase prèvia

MINI B MASCULÍ

Jugadors:
Pol Berjillos Rodríguez, Bruno Caja Tabares, Biel Devesa Cabrejas, Éric Esteban Dueñas, Santiago Fernández Bo, Jan Fernández Gironella, Álex Fernández Quílez, Darío Gallardo Torrejón, Pol García Rodríguez, Pol Mumbrú Martínez, Jan Raya Fajardo, Ferran Reyes Verge, Pol Segura Giménez

Equip tècnic:
Víctor Alonso Griñó, Arnau Pérez-Castejón Galià, Oscar Peralta González

MINI A MASCULÍ

Jugadors:
Lucas Ainaga López, Adrián Caamaño Alsina, Pau Castán Sánchez, Daniel Couso Ruiz, Alex Cruz Urbaneja, Ricard Delgado Dieste, Anton García Baeta, Ruben Lamberto Justiniano, Oriol López López, David Montón López, GAizka Ortiz Coronel, Arnau Plaza Gómez

Equip tècnic:
Jordi Baldomà Heras, Oscar Mesia, Marc Millera, Nacho López, Angel Casadó

INFANTIL B MASCULÍ

Jugadors:
Lluc Ainsa Fernández, Jaume Antonio Enrich, Héctor Campo Pérez, Alejandro de Andres Cañas, Artem Dzhivarian, Pol Ferrer Datsira, Sergi Iborra Barrera, Héctor Leon Saavedra, Hugo Marco Navajo, Marc Masdeu Pons, Héctor Peralta González

Equip tècnic:
Enric Pecero Soria, Aleix Arque Morell, Mario Pecero Soria

Resultats i classificació fase prèvia

INFANTIL A MASCULÍ

Jugadors:
Ignasi Agulló Vizcarra, Pau Díaz Rodríguez, Pol García Galán, Iván Gómez Plaza, Aaron González Rossini, Gabriel Hereter Marchante, Gabriel Merlos Avis, Bruno Monedero Juan, Josep Maria Ojeda Viralta, Adrià Pla Plaza, Carles Redondo Rion, Miquel Ropero Serrano

Equip tècnic:
Jordi Buendía Aragall, Sergio Martínez Gadea, Mireia Merín López

CADET B MASCULÍ

Jugadors:
Jordi Bravo Salas, Marc Canovas Alvarez, Marc Cruz Urbaneja, Miquel de Legórburu Sánchez, Ethan Fernández Segovia, Lucas Lagomazzini Muñoz, David López López, Andreu Monzonis Cabello, Guillem Pérez Ribó, Favio Sarago Alberich, Unai Zaldívar Martínez

Equip tècnic:
Pedro Marhuenda Pitarch, Ignasi López Arias, Arnau Creus Orodea

Contingut sindicat