Junior A Masculí 2012-13

Júnior A

INTERTERRITORIAL

Jugadors: Jordi Abelló, Alvaro López, Adrià Mallada, Omar Messeguer, Alejandro Palacios, Marc Rey, Serafín Roca, Xavier Rodríguez, Marc Soto, Gerard Teixidó.

Equip tècnic: Didac Cuevas, Arnau Creus

Veure resultats

Data Local Visitant Loc Vis Competició
15/09/2012-19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR A SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 46 52 INTERTERRIT. GRUP 02
23/09/2012-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A MARISTES ADEMAR B 67 94 INTERTERRIT. GRUP 02
30/09/2012-10:30 U.E. BARBERA A SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 61 88 INTERTERRIT. GRUP 02
07/10/2012-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A BASKET ALMEDA 1 73 61 INTERTERRIT. GRUP 02
13/10/2012-16:00 U.E. HORTA A SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 52 53 INTERTERRIT. GRUP 02
21/10/2012-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A FLYTECH-C.B. ESPARREGUERA A 50 48 INTERTERRIT. GRUP 02
04/11/2012-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A U.E. SANT CUGAT 2 68 75 INTERTERRIT. GRUP 02
10/11/2012-21:00 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A F.C. MARTINENC A 69 57 INTERTERRIT. GRUP 02
18/11/2012-10:45 C.B. PRAT A-AIGUES DEL PRAT SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 55 61 INTERTERRIT. GRUP 02
25/11/2012-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A REST.NUEVA OLA-SANTFELIUENC A 48 63 INTERTERRIT. GRUP 02
01/12/2012-16:00 LLUISOS DE GRACIA A SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 87 89 INTERTERRIT. GRUP 02
16/12/2012-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A CREU ALTA SABADELL – 1 81 86 INTERTERRIT. GRUP 02
22/12/2012-18:00 SANT GERVASI 1 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 54 84 INTERTERRIT. GRUP 02
12/01/2013-19:00 U.E. MONTGAT SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 75 57 INTERTERRIT. GRUP 02
20/01/2013-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A ARACENA – SANT JOSEP B 64 87 INTERTERRIT. GRUP 02
27/01/2013-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A SAGRADA FAMILIA-CLAROR A 52 70 INTERTERRIT. GRUP 02
03/02/2013-16:00 MARISTES ADEMAR B SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 80 61 INTERTERRIT. GRUP 02
10/02/2013-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A U.E. BARBERA A 90 55 INTERTERRIT. GRUP 02
16/02/2013-18:00 BASKET ALMEDA 1 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 62 66 INTERTERRIT. GRUP 02
24/02/2013-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A U.E. HORTA A 70 68 INTERTERRIT. GRUP 02
02/03/2013-20:00 FLYTECH-C.B. ESPARREGUERA A SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 91 66 INTERTERRIT. GRUP 02
10/03/2013-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A SANT GERVASI 1 92 45 INTERTERRIT. GRUP 02
16/03/2013-20:45 U.E. SANT CUGAT 2 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 83 69 INTERTERRIT. GRUP 02
23/03/2013-17:45 F.C. MARTINENC A SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 87 95 INTERTERRIT. GRUP 02
07/04/2013-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A C.B. PRAT A-AIGUES DEL PRAT 73 83 INTERTERRIT. GRUP 02
14/04/2013-17:00 REST.NUEVA OLA-SANTFELIUENC A SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 68 76 INTERTERRIT. GRUP 02
21/04/2013-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A LLUISOS DE GRACIA A 49 81 INTERTERRIT. GRUP 02
27/04/2013-20:00 CREU ALTA SABADELL – 1 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 87 71 INTERTERRIT. GRUP 02
05/05/2013-12:30 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A U.E. MONTGAT 59 76 INTERTERRIT. GRUP 02
12/05/2013-12:30 ARACENA – SANT JOSEP B SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 85 53 INTERTERRIT. GRUP 02

 

INTERTERRIT. GRUP 02 J G P NP TF TC Punts
1 MARISTES ADEMAR B 30 26 4 0 2490 1902 56
2 U.E. MONTGAT 30 24 6 0 2082 1734 54
3 FLYTECH-C.B. ESPARREGUERA A 30 22 8 0 2226 1888 52
4 SAGRADA FAMILIA-CLAROR A 30 22 8 0 2038 1703 52
5 ARACENA – SANT JOSEP B 30 20 10 0 2145 1793 50
6 LLUISOS DE GRACIA A 30 17 13 0 2067 1890 47
7 CREU ALTA SABADELL – 1 30 16 14 0 2151 1981 46
8 C.B. PRAT A-AIGUES DEL PRAT 30 15 15 0 2124 1982 45
9 SANTOS OCHOA – S.E.S.E. A 30 15 15 0 2046 2122 45
10 BASKET ALMEDA 1 30 15 15 0 2069 1979 45
11 REST.NUEVA OLA-SANTFELIUENC A 30 14 16 0 2116 2106 44
12 U.E. SANT CUGAT 2 30 14 16 0 2043 1977 44
13 F.C. MARTINENC A 30 11 19 0 2013 2193 41
14 U.E. BARBERA A 30 6 24 0 1913 2541 36
15 U.E. HORTA A 30 3 27 0 1656 2058 33
16 SANT GERVASI 1 30 0 30 0 1272 2602 30

© SESE (Secció Esportiva Santa Eulàlia)