Júnior B Femení 2012-13

Junior B

NIVELL A

Jugadores: Paula Aldrufeu, Marta Aldrufeu, Paula Aza, Lidia Estrada, Andrea Feijoo, Ana Hernández, Aina Miquel, Anna Orts, Xenia Ríos, Helena Rodríguez.

Equip tècnic: Alberto Ortiz.

RESULTATS:

Data Local Visitant Loc Vis Competició
23/09/2012-17:30 S.E.S.E. B VEDRUNA-GRACIA 57 48 NIVELL A GRUP 01
30/09/2012-09:30 U.E. GAUDI B S.E.S.E. B 35 51 NIVELL A GRUP 01
07/10/2012-17:30 S.E.S.E. B U.E. CLARET 69 37 NIVELL A GRUP 01
14/10/2012-10:30 C.B. IPSI A – OTTO SYLT S.E.S.E. B 51 43 NIVELL A GRUP 01
21/10/2012-17:30 S.E.S.E. B C.B. SANT JUST 74 51 NIVELL A GRUP 01
27/10/2012-18:15 C.B. VILASSAR DE MAR S.E.S.E. B 39 45 NIVELL A GRUP 01
04/11/2012-11:00 S.E.S.E. B C.B. VILASSAR DALT 65 40 NIVELL A GRUP 01
11/11/2012-10:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA A S.E.S.E. B 63 47 NIVELL A GRUP 01
17/11/2012-19:15 S.E.S.E. B C.B. TORDERA-HOSTALRIC 63 36 NIVELL A GRUP 01
24/11/2012-09:15 BIBA-C.B. ARGENTONA S.E.S.E. B 57 61 NIVELL A GRUP 01
02/12/2012-17:30 S.E.S.E. B CANOVELLES B.C. GROC 58 49 NIVELL A GRUP 01
15/12/2012-16:00 C.B. CANET S.E.S.E. B 26 35 NIVELL A GRUP 01
13/01/2013-16:00 S.E.S.E. B VALLDEMIA A 56 45 NIVELL A GRUP 01
20/01/2013-10:30 AE MINGUELLA S.E.S.E. B 44 73 NIVELL A GRUP 01
27/01/2013-17:30 S.E.S.E. B B. ATENEU MONTSERRAT A 60 39 NIVELL A GRUP 01
03/02/2013-09:30 VEDRUNA-GRACIA S.E.S.E. B 69 71 NIVELL A GRUP 01
10/02/2013-17:30 S.E.S.E. B U.E. GAUDI B 58 48 NIVELL A GRUP 01
16/02/2013-18:00 U.E. CLARET S.E.S.E. B 33 55 NIVELL A GRUP 01
24/02/2013-17:30 S.E.S.E. B C.B. IPSI A – OTTO SYLT 53 56 NIVELL A GRUP 01
03/03/2013-16:00 C.B. SANT JUST S.E.S.E. B 38 60 NIVELL A GRUP 01
10/03/2013-17:30 S.E.S.E. B C.B. VILASSAR DE MAR 68 27 NIVELL A GRUP 01
16/03/2013-16:15 C.B. VILASSAR DALT S.E.S.E. B 69 51 NIVELL A GRUP 01
24/03/2013-12:30 S.E.S.E. B CIRCOL CATOLIC BADALONA A 65 64 NIVELL A GRUP 01
06/04/2013-17:30 C.B. TORDERA-HOSTALRIC S.E.S.E. B 46 74 NIVELL A GRUP 01
14/04/2013-17:30 S.E.S.E. B BIBA-C.B. ARGENTONA 57 63 NIVELL A GRUP 01
20/04/2013-18:00 CANOVELLES B.C. GROC S.E.S.E. B 29 51 NIVELL A GRUP 01
28/04/2013-17:30 S.E.S.E. B C.B. CANET 66 46 NIVELL A GRUP 01
04/05/2013-18:00 VALLDEMIA A S.E.S.E. B 48 54 NIVELL A GRUP 01
12/05/2013-16:00 S.E.S.E. B AE MINGUELLA 85 62 NIVELL A GRUP 01
16/05/2013-20:00 B. ATENEU MONTSERRAT A S.E.S.E. B 51 37 NIVELL A GRUP 01

 

NIVELL A GRUP 01 J G P NP TF TC Punts
1 S.E.S.E. B 30 24 6 0 1762 1409 54
2 CANOVELLES B.C. GROC 30 23 7 0 1554 1343 53
3 BIBA-C.B. ARGENTONA 30 21 9 0 1813 1464 51
4 C.B. VILASSAR DALT 30 21 9 0 1581 1366 51
5 C.B. IPSI A – OTTO SYLT 30 21 9 0 1629 1341 51
6 B. ATENEU MONTSERRAT A 30 20 10 0 1658 1385 50
7 CIRCOL CATOLIC BADALONA A 30 19 11 0 1708 1495 49
8 U.E. GAUDI B 30 17 13 0 1494 1420 47
9 VALLDEMIA A 30 14 16 0 1504 1461 44
10 VEDRUNA-GRACIA 30 12 18 0 1530 1602 42
11 C.B. CANET 30 11 19 0 1293 1501 41
12 C.B. SANT JUST 30 10 20 0 1206 1494 40
13 C.B. TORDERA-HOSTALRIC 29 9 20 0 1429 1668 38
14 U.E. CLARET 29 8 21 0 1166 1452 37
15 AE MINGUELLA 30 5 25 0 1417 1890 35
16 C.B. VILASSAR DE MAR 30 4 26 0 1384 1837 34

© SESE (Secció Esportiva Santa Eulàlia)