Partits de la setmana

Partits de la setmana

CALENDARI dels partits del 18 i 19 de MAIG de 2019
DATAHORAEQUIP LOCALEQUIP VISITANTCATEGORIACAMP DE JOC
18/5/19
9:00
SESE AC.E.J. L’HOSPITALET AC.T. MINI FEMENI.PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/5/19
9:00
SESE BA. BÀSQUET BUFALÀC.T. PRE-MINI MASC.PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/5/19
10:30
SESE BSANT GERVASI 3C.T. MINI MASCULI.PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/5/19
12:15
SESE ATOYOTA STARBAIX C.B. L’HOSPITALET AC.T. MINI MASCULI.PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/5/19
12:15
SESE AESCOLA IPSI 09 AC.T. PRE-MINI MASC.PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/5/19
9:30
SESE AFEMENI MARESME IVECO-ZFASC.T. MINI FEMENI.PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/5/19
12:15
SESE AJAC SANTS AC.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIALPAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/5/19
16:00
SESE ATORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE AC.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/5/19
9:30
LA SALLE BONANOVA-GREMLIMSSESE BC.T. MINI FEMENI.COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
18/5/19
11:00
CENTRE CATÒLIC L’HSESE AC.T. INFANTIL FEMENICENTRE CATOLIC DE L’HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
18/5/19
12:00
PLATGES MATARO-IAMSESE AC.C. INFANTIL MASCULI PREFERENTPALAU D’ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
18/5/19
16:00
MCNTEAM C.B. L’HOSPITALET BSESE BC.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANYNOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
18/5/19
18:00
BASKET ALMEDA GROCSESE BC.C. INFANTIL MASCULI 1R ANYPAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/5/19
10:15
BÀSQUET NOU BARRIS B MIXTESESE CC.T. PRE-MINI MASC.POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
19/5/19
12:00
CB LA SALLE HORTASESEC.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
19/5/19
18:45
SANT GERVASI 1SESE AC.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
21/5/19
19:00
COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIÓSESE BC.T. CADET FEMENI PROMOCIOCOL. IMMACULADA CONCEPCIO
VALENCIA, 252