Premini B Femení 2012-13

Pre-mini B

FASE PRÈVIA: NIVELL C
FASE REGULAR: NIVELL C

Jugadores: Sara Cabero, Virginia Del Rio, Ariadna Fernández, Xenia Martínez, Marta Ramos, Blanca Romero, Mariona Salat, Esperança Velasco

Equip tècnic: Marta Ensenyat, Miriam Ferreri

RESULTATS:

FASE PREVIA NIVELL C – GRUP 01 J G P NP TF TC Punts
1 PALCAM 10 7 3 0 410 320 17
2 C.B. GRUP BARNA 9 7 2 0 475 254 16
3 S.E.S.E. B 10 6 4 0 494 393 16
4 SAFA-HORTA A 9 6 3 0 409 269 15
5 C.B. PAPIOL 8 2 6 0 250 417 10
6 A.E.S.E. 10 0 10 0 220 605 10
Data Local Visitant Loc Vis Competició
12/01/2013-09:30 S.E.S.E. B A.E. BADALONES 66 34 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
26/01/2013-09:30 S.E.S.E. B PALCAM 24 29 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
02/02/2013-09:30 SAGRADA FAMILIA-CLAROR S.E.S.E. B 65 47 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
09/02/2013-09:30 S.E.S.E. B C.B. PARETS B 61 42 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
23/02/2013-09:30 S.E.S.E. B RECANVIS GAUDI-CB MOLLET 39 53 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
02/03/2013-12:30 S.E.S.E. B C.B. GRUP BARNA 25 49 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
09/03/2013-10:30 JESUS MARIA I JOSEP S.E.S.E. B 2 0 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
16/03/2013-10:15 A.E. BADALONES S.E.S.E. B 33 50 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
13/04/2013-09:30 PALCAM S.E.S.E. B 51 43 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
20/04/2013-09:30 S.E.S.E. B SAGRADA FAMILIA-CLAROR 67 42 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
28/04/2013-10:45 C.B. PARETS B S.E.S.E. B 27 58 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
11/05/2013-09:00 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET S.E.S.E. B 51 43 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
22/05/2013-18:00 C.B. GRUP BARNA S.E.S.E. B 38 12 REGULAR NIVELL C – GRUP 04
29/05/2013-18:30 S.E.S.E. B JESUS MARIA I JOSEP 0 0 REGULAR NIVELL C – GRUP 04

 

REGULAR NIVELL C – GRUP 04 J G P NP TF TC Punts
1 C.B. GRUP BARNA 14 13 1 0 764 377 27
2 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET 14 10 4 0 584 515 24
3 PALCAM 14 8 6 0 591 578 22
4 A.E. BADALONES 14 7 7 0 560 514 21
5 SAGRADA FAMILIA-CLAROR 14 6 8 0 684 697 20
6 JESUS MARIA I JOSEP 13 5 8 0 452 512 18
7 S.E.S.E. B 13 5 8 0 535 516 18
8 C.B. PARETS B 14 1 13 0 395 856 15