Sènior A Femení 2012-13

Sènior A

COPA CATALUNYA

Jugadores: Elisa Altieri, Cristina Barquets, Helena Esteve, Blanca Fernández, Miriam Ferreri, Andrea Gómez, Sara Gutierrez, Sara Mondéjar, Mireia Monleón, Alba Turrión.

Equip tècnic: Joan Carles Díez, Marta Santiago.

RESULTATS:

Data Local Visitant Loc Vis Competició
15/09/2012 S.E.S.E. A JOVENTUT LES CORTS A 47 53 COPA CATALUNYA GRUP 02
23/09/2012 PLATGES DE MATARO S.E.S.E. A 62 53 COPA CATALUNYA GRUP 02
29/09/2012 S.E.S.E. A C.B. OLESA A 68 54 COPA CATALUNYA GRUP 02
06/10/2012 C.B.F. CERDANYOLA A-C&N S.E.S.E. A 48 41 COPA CATALUNYA GRUP 02
13/10/2012 S.E.S.E. A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE-REUS 62 68 COPA CATALUNYA GRUP 02
20/10/2012 C.B. CORNELLA S.E.S.E. A 52 57 COPA CATALUNYA GRUP 02
27/10/2012 S.E.S.E. A C.B. TORELLO A 77 60 COPA CATALUNYA GRUP 02
04/11/2012 B.F. VILADECANS A S.E.S.E. A 60 50 COPA CATALUNYA GRUP 02
10/11/2012 S.E.S.E. A ARENYS BASQUET 83 63 COPA CATALUNYA GRUP 02
18/11/2012 JOVENTUT LES CORTS A S.E.S.E. A 82 78 COPA CATALUNYA GRUP 02
24/11/2012 S.E.S.E. A PLATGES DE MATARO 54 66 COPA CATALUNYA GRUP 02
01/12/2012 C.B. OLESA A S.E.S.E. A 68 66 COPA CATALUNYA GRUP 02
15/12/2012 S.E.S.E. A C.B.F. CERDANYOLA A-C&N 53 64 COPA CATALUNYA GRUP 02

 

COPA CATALUNYA GRUP 02 J G P NP TF TC Punts
1 JOVENTUT LES CORTS A 18 17 1 0 1204 923 35
2 PLATGES DE MATARO 18 16 2 0 1291 881 34
3 C.B.F. CERDANYOLA A-C&N 18 12 6 0 1139 1020 30
4 MON FISIOTERAPIA VILADECANS 18 11 7 0 1206 1072 29
5 S.E.S.E. A 18 8 10 0 1117 1090 26
6 C.B. CORNELLA 18 8 10 0 1042 1157 26
7 C.B. TORELLO A 18 6 12 0 994 1125 24
8 ARENYS BASQUET 18 5 13 0 999 1153 23
9 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE-REUS 18 5 13 0 1028 1153 23
10 C.B. OLESA A 18 2 16 0 948 1394 20
Data Local Visitant Loc Vis Competicio
23/02/2013-17:45 S.E.S.E. A DEPIMES CB IGUALADA A 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03
03/03/2013-19:00 REUS DEPORTIU A S.E.S.E. A 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03
10/03/2013-19:00 S.E.S.E. A S.R. LIMA HORTA A 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03
17/03/2013-18:00 BASQUET DRAFT GRAMENET S.E.S.E. A 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03
24/03/2013-17:45 S.E.S.E. A SNATT’S FEMENI SANT ADRIA 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03
06/04/2013-19:00 DEPIMES CB IGUALADA A S.E.S.E. A 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03
14/04/2013-19:00 S.E.S.E. A REUS DEPORTIU A 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03
21/04/2013-12:00 S.R. LIMA HORTA A S.E.S.E. A 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03
28/04/2013-19:00 S.E.S.E. A BASQUET DRAFT GRAMENET 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03
04/05/2013-20:30 SNATT’S FEMENI SANT ADRIA S.E.S.E. A 0 0 COPA CATALUNYA FEM. SEGONA FASE – GRUP 03

 

COPA CATALUNYA FEM. SEG.FASE – GRUP 03 J G P NP TF TC Punts
1 JOVENTUT LES CORTS A 18 16 2 0 1224 1078 34
2 PLATGES DE MATARO 18 16 2 0 1229 961 34
3 S.R. LIMA HORTA A 18 12 6 0 1148 1081 30
4 DEPIMES CB IGUALADA A 18 8 10 0 1136 1164 26
5 SNATT’S FEMENI SANT ADRIA 18 7 11 0 1106 1193 25
6 S.E.S.E. A 18 7 11 0 1040 1091 25
7 REUS DEPORTIU A 18 6 12 0 1148 1220 24
8 BASQUET DRAFT GRAMENET 18 6 12 0 1062 1173 24
9 C.B.F. CERDANYOLA A-C&N 18 6 12 0 1081 1100 24
10 MON FISIOTERAPIA VILADECANS 18 6 12 0 1144 1257 24

© SESE (Secció Esportiva Santa Eulàlia)