Sènior A Masculí 2012-13

Sènior A masculí

PRIMERA CATEGORIA CATALANA

Jugadors: Aitor Andrés, Ivan Aranda, Guillem Artime, Miquel Bachot, Óscar Cámara, Quim Galve, Ferran Gómez, Nacho Gómez, Diego Laredo, Aitor Places, Eduard Roldós.

Equip tècnic: Carlos Espona, Jordi Tena, Sergi Ausejo.

RESULTATS:

Data Local Visitant Loc Vis Competició
15/09/2012-19:30 S.E.S.E. A CENTRE CATOLIC L’H A 94 69 PRIMERA GRUP 02
22/09/2012-18:30 TENEA-C.B. ESPARREGUERA A S.E.S.E. A 69 62 PRIMERA GRUP 02
29/09/2012-19:30 S.E.S.E. A C.B. GRUP BARNA B 81 59 PRIMERA GRUP 02
07/10/2012-17:30 INFORBER BASQUET BERGA S.E.S.E. A 68 65 PRIMERA GRUP 02
13/10/2012-19:30 S.E.S.E. A C.B. VILATORRADA A 84 50 PRIMERA GRUP 02
20/10/2012-18:00 AESC-RAMON LLULL A S.E.S.E. A 63 54 PRIMERA GRUP 02
27/10/2012-19:30 S.E.S.E. A F I M ESCUDÉ CN TARREGA 73 63 PRIMERA GRUP 02
03/11/2012-17:45 C.B. SANTPEDOR A S.E.S.E. A 66 73 PRIMERA GRUP 02
10/11/2012-19:30 S.E.S.E. A U.E. HORTA A 86 74 PRIMERA GRUP 02
17/11/2012-17:30 C.B. OPALO CERDANYOLA A S.E.S.E. A 65 73 PRIMERA GRUP 02
24/11/2012-19:30 S.E.S.E. A C.E.B. SANT JORDI A 90 61 PRIMERA GRUP 02
01/12/2012-20:00 BASKET CORAS A S.E.S.E. A 70 60 PRIMERA GRUP 02
15/12/2012-19:30 S.E.S.E. A ASFE SANT FRUITOS 90 80 PRIMERA GRUP 02
12/01/2013-17:30 LA SALLE MANRESA A S.E.S.E. A 60 54 PRIMERA GRUP 02
19/01/2013-19:30 S.E.S.E. A NOGUERA PIÑOL ALPICAT 89 66 PRIMERA GRUP 02
26/01/2013-19:15 CENTRE CATOLIC L’H A S.E.S.E. A 56 72 PRIMERA GRUP 02
02/02/2013-19:30 S.E.S.E. A TENEA-C.B. ESPARREGUERA A 69 59 PRIMERA GRUP 02
10/02/2013-16:30 C.B. GRUP BARNA B S.E.S.E. A 53 68 PRIMERA GRUP 02
16/02/2013-19:30 S.E.S.E. A INFORBER BASQUET BERGA 88 74 PRIMERA GRUP 02
23/02/2013-19:00 C.B. VILATORRADA A S.E.S.E. A 68 70 PRIMERA GRUP 02
02/03/2013-19:15 S.E.S.E. A AESC-RAMON LLULL A 70 75 PRIMERA GRUP 02
09/03/2013-19:30 F I M ESCUDÉ CN TARREGA S.E.S.E. A 55 63 PRIMERA GRUP 02
16/03/2013-19:30 S.E.S.E. A C.B. SANTPEDOR A 85 76 PRIMERA GRUP 02
23/03/2013-18:00 U.E. HORTA A S.E.S.E. A 52 79 PRIMERA GRUP 02
06/04/2013-19:15 S.E.S.E. A C.B. OPALO CERDANYOLA A 84 78 PRIMERA GRUP 02
14/04/2013-17:30 C.E.B. SANT JORDI A S.E.S.E. A 55 64 PRIMERA GRUP 02
20/04/2013-19:15 S.E.S.E. A BASKET CORAS A 60 65 PRIMERA GRUP 02
27/04/2013-19:00 ASFE SANT FRUITOS S.E.S.E. A 71 79 PRIMERA GRUP 02
04/05/2013-19:30 S.E.S.E. A LA SALLE MANRESA A 70 71 PRIMERA GRUP 02
12/05/2013-19:30 NOGUERA PIÑOL ALPICAT S.E.S.E. A 66 61 PRIMERA GRUP 02

 

PRIMERA GRUP 02 J G P NP TF TC Punts
1 AESC-RAMON LLULL A 30 23 7 0 2198 1998 53
2 S.E.S.E. A 30 21 9 0 2210 1957 51
3 ASFE SANT FRUITOS 30 20 10 0 2316 2171 50
4 INFORBER BASQUET BERGA 30 19 11 0 2139 2040 49
5 C.B. OPALO CERDANYOLA A 30 19 11 0 2325 2159 49
6 TENEA-C.B. ESPARREGUERA A 30 18 12 0 2083 1946 48
7 C.B. SANTPEDOR A 30 18 12 0 2163 2164 48
8 BASKET CORAS A 30 17 13 0 2243 2089 47
9 U.E. HORTA A 30 14 16 0 2188 2225 44
10 C.B. GRUP BARNA B 30 14 16 0 1926 1971 44
11 LA SALLE MANRESA A 30 13 17 0 2045 2083 43
12 NOGUERA PIÑOL ALPICAT 30 13 17 0 2160 2250 43
13 C.E.B. SANT JORDI A 30 10 20 0 2075 2288 40
14 CENTRE CATOLIC L’H A 30 9 21 0 2112 2306 39
15 F I M ESCUDÉ CN TARREGA 30 9 21 0 1896 2051 39
16 C.B. VILATORRADA A 30 3 27 0 1913 2294 33