Sènior B Femení 2012-13

Sènior B

TERCERA CATEGORIA CATALANA

Jugadores: Marina Barral, Nuria Crusat, Xenia Crusat, Sandra Díaz, Miriam Domínguez, Marta Ensenyat, Anna López, Inés Martin, María Más, Laura Mesia, Lidia Núñez..

Equip tècnic: Manel Sánchez, Georgina Collado, Bernat Collado.

RESULTATS:

Data Local Visitant Loc Vis Competició
22/09/2012-19:15 S.E.S.E. B S.E. SANT JOAN DE MATA 53 44 TERCERA GRUP 01
29/09/2012-18:00 LLUISOS DE GRACIA B S.E.S.E. B 63 47 TERCERA GRUP 01
06/10/2012-16:00 C.B. IMMA B S.E.S.E. B 21 68 TERCERA GRUP 01
21/10/2012-16:30 JESUITES GRACIA-KOSTKA BLANC S.E.S.E. B 43 52 TERCERA GRUP 01
27/10/2012-21:00 S.E.S.E. B SANT IGNASI B 75 21 TERCERA GRUP 01
03/11/2012-16:00 BASQUET CEISSA A S.E.S.E. B 26 84 TERCERA GRUP 01
10/11/2012-16:00 S.E.S.E. B AESC-RAMON LLULL B 84 35 TERCERA GRUP 01
18/11/2012-11:30 BOSCO HORTA S.E.S.E. B 31 41 TERCERA GRUP 01
24/11/2012-16:00 S.E.S.E. B LA SALLE BONANOVA 59 39 TERCERA GRUP 01
01/12/2012-19:00 VEDRUNA-GRACIA A S.E.S.E. B 43 45 TERCERA GRUP 01
15/12/2012-16:00 S.E.S.E. B C.B. GRUP BARNA B 50 56 TERCERA GRUP 01
13/01/2013-12:00 U.E. CLARET S.E.S.E. B 40 37 TERCERA GRUP 01
20/01/2013-19:30 S.E.S.E. B HISPANO CANYELLES B 57 53 TERCERA GRUP 01
26/01/2013-17:30 A.E. CASP B S.E.S.E. B 50 39 TERCERA GRUP 01
03/02/2013-19:15 S.E. SANT JOAN DE MATA S.E.S.E. B 41 68 TERCERA GRUP 01
09/02/2013-16:00 S.E.S.E. B LLUISOS DE GRACIA B 45 65 TERCERA GRUP 01
16/02/2013-21:00 S.E.S.E. B C.B. IMMA B 83 35 TERCERA GRUP 01
02/03/2013-20:45 S.E.S.E. B JESUITES GRACIA-KOSTKA BLANC 54 51 TERCERA GRUP 01
09/03/2013-16:00 SANT IGNASI B S.E.S.E. B 37 75 TERCERA GRUP 01
16/03/2013-21:00 S.E.S.E. B BASQUET CEISSA A 74 52 TERCERA GRUP 01
23/03/2013-17:30 AESC-RAMON LLULL B S.E.S.E. B 23 58 TERCERA GRUP 01
07/04/2013-16:00 S.E.S.E. B BOSCO HORTA 75 41 TERCERA GRUP 01
14/04/2013-19:00 LA SALLE BONANOVA S.E.S.E. B 50 81 TERCERA GRUP 01
21/04/2013-11:00 S.E.S.E. B VEDRUNA-GRACIA A 62 52 TERCERA GRUP 01
28/04/2013-16:30 C.B. GRUP BARNA B S.E.S.E. B 53 47 TERCERA GRUP 01
05/05/2013-17:30 S.E.S.E. B U.E. CLARET 55 44 TERCERA GRUP 01
11/05/2013-19:00 HISPANO CANYELLES B S.E.S.E. B 53 61 TERCERA GRUP 01
19/05/2013-12:30 S.E.S.E. B A.E. CASP B 58 46 TERCERA GRUP 01

 

TERCERA GRUP 01 J G P NP TF TC Punts
1 C.B. GRUP BARNA B 28 26 2 0 1839 1110 54
2 LLUISOS DE GRACIA B 28 25 3 0 1750 1017 53
3 S.E.S.E. B 28 22 6 0 1687 1208 50
4 U.E. CLARET 28 22 6 0 1436 1156 50
5 VEDRUNA-GRACIA A 28 21 7 0 1528 1106 49
6 HISPANO CANYELLES B 28 15 13 0 1440 1315 43
7 A.E. CASP B 28 15 13 0 1380 1332 43
8 S.E. SANT JOAN DE MATA 28 13 15 0 1385 1332 41
9 JESUITES GRACIA-KOSTKA BLANC 28 13 15 0 1363 1447 41
10 BOSCO HORTA 28 11 17 0 1114 1384 39
11 LA SALLE BONANOVA 28 11 17 0 1292 1418 39
12 SANT IGNASI B 28 6 22 0 1166 1644 34
13 C.B. IMMA B 28 5 23 0 1064 1593 33
14 AESC-RAMON LLULL B 28 3 25 0 954 1723 31
15 BASQUET CEISSA A 28 2 26 0 1107 1720 30