Sènior B masculí 2012-13

Sènior B masculí

SEGONA CATEGORIA CATALANA

Jugadors: Marc Aldrufeu, Iván Aranda, Àlex Cabello, Albert Carrasco, Albert Chamorro, Raúl Díaz, Daniel Jordán, Enric Julià, Óscar López, Xexu López, Bernat Secall, Jon Werckmeister,.

Equip tècnic: Xavier Martinez, Gerard Guerrero.

RESULTATS:

Data Local Visitant Loc Vis Competició
16/09/2012-17:30 S.E.S.E. B LLUISOS DE GRACIA B 82 74 SEGONA GRUP 04
23/09/2012-12:30 VEDRUNA-GRACIA A S.E.S.E. B 62 56 SEGONA GRUP 04
30/09/2012-17:30 S.E.S.E. B C.B. ALISOS A 50 71 SEGONA GRUP 04
06/10/2012-16:30 EGARRI-SIRIUS B.C. A S.E.S.E. B 46 60 SEGONA GRUP 04
14/10/2012-17:30 S.E.S.E. B C.B. LA SALLE HORTA A 83 66 SEGONA GRUP 04
20/10/2012-17:30 C.B. IPSI A – OTTO SYLT S.E.S.E. B 63 55 SEGONA GRUP 04
28/10/2012-17:30 S.E.S.E. B C.B. CIC A 65 63 SEGONA GRUP 04
04/11/2012-18:00 FONT CASTELLANA A S.E.S.E. B 52 61 SEGONA GRUP 04
11/11/2012-17:30 S.E.S.E. B CLIMASOL-ROSER B 77 73 SEGONA GRUP 04
18/11/2012-17:30 DIONISOS BORN-CIUTAT VELLA A S.E.S.E. B 58 60 SEGONA GRUP 04
25/11/2012-17:30 S.E.S.E. B SAGRADA FAMILIA-CLAROR 83 74 SEGONA GRUP 04
09/12/2012-19:00 A.E. CASP A S.E.S.E. B 61 96 SEGONA GRUP 04
16/12/2012-17:30 S.E.S.E. B C.B. SANTA COLOMA B 62 65 SEGONA GRUP 04
13/01/2013-17:30 S.E.S.E. B B. ATENEU MONTSERRAT A 59 65 SEGONA GRUP 04
19/01/2013-19:30 U.B. SANT ADRIA B S.E.S.E. B 73 59 SEGONA GRUP 04
26/01/2013-20:00 LLUISOS DE GRACIA B S.E.S.E. B 84 82 SEGONA GRUP 04
03/02/2013-17:30 S.E.S.E. B VEDRUNA-GRACIA A 69 61 SEGONA GRUP 04
10/02/2013-12:30 C.B. ALISOS A S.E.S.E. B 78 72 SEGONA GRUP 04
17/02/2013-17:30 S.E.S.E. B EGARRI-SIRIUS B.C. A 72 71 SEGONA GRUP 04
24/02/2013-11:30 C.B. LA SALLE HORTA A S.E.S.E. B 81 66 SEGONA GRUP 04
03/03/2013-17:30 S.E.S.E. B C.B. IPSI A – OTTO SYLT 64 87 SEGONA GRUP 04
10/03/2013-17:45 C.B. CIC A S.E.S.E. B 71 69 SEGONA GRUP 04
17/03/2013-17:30 S.E.S.E. B FONT CASTELLANA A 73 71 SEGONA GRUP 04
23/03/2013-19:00 CLIMASOL-ROSER B S.E.S.E. B 92 74 SEGONA GRUP 04
07/04/2013-17:30 S.E.S.E. B DIONISOS BORN-CIUTAT VELLA A 61 48 SEGONA GRUP 04
13/04/2013-17:30 SAGRADA FAMILIA-CLAROR S.E.S.E. B 75 40 SEGONA GRUP 04
21/04/2013-17:30 S.E.S.E. B A.E. CASP A 71 51 SEGONA GRUP 04
27/04/2013-17:45 C.B. SANTA COLOMA B S.E.S.E. B 67 53 SEGONA GRUP 04
05/05/2013-12:00 B. ATENEU MONTSERRAT A S.E.S.E. B 62 72 SEGONA GRUP 04
11/05/2013-17:45 S.E.S.E. B U.B. SANT ADRIA B 86 75 SEGONA GRUP 04

 

SEGONA GRUP 04 J G P NP TF TC Punts
1 SAGRADA FAMILIA-CLAROR 30 24 6 0 2220 1895 54
2 B. ATENEU MONTSERRAT A 30 20 10 0 2052 1878 50
3 C.B. IPSI A – OTTO SYLT 30 19 11 0 2095 1963 49
4 CLIMASOL-ROSER B 30 18 12 0 2052 1917 48
5 FONT CASTELLANA A 30 17 13 0 1899 1849 47
6 C.B. ALISOS A 30 17 13 0 2072 2064 47
7 U.B. SANT ADRIA B 30 16 14 0 2080 2126 46
8 S.E.S.E. B 30 16 14 0 2032 2040 46
9 VEDRUNA-GRACIA A 30 16 14 0 1952 1947 46
10 DIONISOS BORN-CIUTAT VELLA A 30 16 14 0 1907 1756 46
11 C.B. LA SALLE HORTA A 30 15 15 0 2060 2100 44
12 C.B. SANTA COLOMA B 30 14 16 0 1999 1997 44
13 LLUISOS DE GRACIA B 30 12 18 0 2100 2098 42
14 C.B. CIC A 30 12 18 0 2060 2114 42
15 A.E. CASP A 30 6 24 0 1824 2237 36
16 EGARRI-SIRIUS B.C. A 30 2 28 0 1682 2105 32

© SESE (Secció Esportiva Santa Eulàlia)